Pildyti anketą

Be cheminio beico

Cheminių priemonių koncentracija su laiku mažėja, o bakterinių – didėja. Naudodami tinkamą biologinę priemonę galite užkirsti kelią ligų atsiradimui ant augalų. Trijų bakterijų rūšių sporų preparatas Biomas PROTECT ant sėklų, užtikrins, kad kovai su ligomis reikalingų bakterijų būtų pakankamai tada, kai reikia, ir ten, kur reikia.

Bakterijos ir cheminis beicas

Iliustracijose žemiau matote dvi lėkšteles ir jos abu vienu metu buvo užkrėstos Lietuvoje dominuojančiu Fusarium patogeninio grybo štamu. Tuo pat metu ant vienos lėkštelės padėjome  tris sėklas beicuotas populiariu Lietuvoje parduodamo beicu (kairėje), o kitoje lėkštelėje – tris sėklas apdorotas su Biomas PROTECT gamybiniu tirpalu (dešinėje).

Variante, kur sėklos apdorotos cheminiu beicu patogenas  stipriai išplitęs,  variante su Biomas PROTECT bakterijos sukuria ryškų barjerą, neprisileidžia patogeno ir stipriai jį slopina neleisdamas bujoti. 

Sėklai pakanka tik koją įmerkt, ir ji jau saugesnė

Nors sėti ne raudonos spalvos sėklą nebėra įprasta, tačiau bioinžinerijos mokslas sugrąžina prie naujos kartos natūralių sprendimų. Ne cheminėmis priemonėmis apdorota sėkla yra lygiai tokia pat saugi, o gal net ir saugesnė. Kitaip nei cheminiams beicams, bakterijoms nebūtina „apvilkti” sėklos visiškai, kad būtų saugi – pakanka tik daliai pasidengti tikslingomis bakterijomis ir ji jau saugi.

Jei vis tik bus nedrąsu sėti ne raudonos spalvos sėklas, galite naudoti Biomas PROTECT ir su beicu viename mišinyje. Tik kam išlaidauti brangesnei chemijai?

Kiti
privalumai

Be fungicidų iki vėliavinio lapo arba žydėjimo

Pirmieji fungicidų purškimai bus nereikalingi!

Plačiau

Mažiau trąšų -23%

Kasmet galėsite mažinti vis daugiau trąšų!

Plačiau